Inge Pettersson oljemålning

Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE PETTERSSON (född 1944): "Utsikt i Provence´´, signerad Inge Pettersson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 78x36 cm

Duk släppt från pannån

511575

2017-12-30