Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGE PETTERSSON (född 1944): "Utsikt i Provence´´, signerad Inge Pettersson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 78x36 cm
Duk släppt från pannån
511575
2017-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här