Knut Norman ojemålning

Knut Norman ojemålning
Knut Norman ojemålning
Knut Norman ojemålning
Knut Norman ojemålning
Knut Norman ojemålning
Knut Norman ojemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT NORMAN (1896-1977): utsikt över hamnen, signerad Knut Norman, olja på duk, ca 74 x 92,5 cm

Mindre färgbortfall, krackelering, ytsmuts

511578

2017-12-30