M.S. Kuznetsov koppar

M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KUZNETSOV, koppar med fat, sent 1800-tal, 6 st, koboltblå, dekor av papegojor, höjd ca 7 cm

Smärre slitage

511597

2017-12-30