Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Mölle hamn, signerad och daterad J Holmlund 93, olja på duk, 61 x 91 cm.
511603
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här