Josefina Holmlund, Mölle hamn

Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn
Josefina Holmlund, Mölle hamn

Såld för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Mölle hamn, signerad och daterad J Holmlund 93, olja på duk, 61 x 91 cm.

511603

2018-01-18