Sydamerikansk skola olja
Vollendet
2018-01-04
511608
| Höchstes Gebot | 22 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
SYDAMERIKANSK SKOLA (1600-tal): Marias himmelfärd, olja på duk, 82x69 cm
hål i duken, dubblerade kanter, retuscher