7 Kopparstick 17/1800-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARSTICK, 7 st., 17/1800-tal, inklusive bl a B F LEIZELT, ´Vue de Londres´ ur serien ´Collection des Prospects´ samt N OZANNE, ´Le Port de Bayonne´, bildstorlek 19,5 x 26,5 -30 x 41 cm
Märken, fläckar, veck, fuktskador, ställvis något gulnade,
511616
2017-12-30