Vaser i glas
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, glas, varav en Orrefors med graverad dekor av kvinna, märkt Orrefors N 2865.C4.RP?, den andra etikettmärkt Johansfors, monogramsignerad i botten TO alt OT, höjd ca 20-31 cm
Orrefors med fotnagg på klacken och mynning samt gåvogravyr på livet
511617
2017-12-30