Vaser i glas

Vaser i glas
Vaser i glas
Vaser i glas
Vaser i glas
Vaser i glas
Vaser i glas
Vaser i glas
Vaser i glas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, glas, varav en Orrefors med graverad dekor av kvinna, märkt Orrefors N 2865.C4.RP?, den andra etikettmärkt Johansfors, monogramsignerad i botten TO alt OT, höjd ca 20-31 cm

Orrefors med fotnagg på klacken och mynning samt gåvogravyr på livet

511617

2017-12-30