Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi samt sex sigill, ca 241x55 cm

Reva i fonden (ej på motivet)

511632

2017-12-31