Royal Copenhagen figurin

Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN THOMSEN, Kunglig Dansk, figurin, porslin, Pojke med fiskespö på sten, signerad och numrerad 1659, höjd ca 31 cm

511639

2017-12-30