Skrin 1800-tal
2017-12-31
511642
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN, 1800-tal, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 20, 46x27 cm
Onredning o nyckel saknas, smärre fanérskador