Stolar senbarocka

Stolar senbarocka
Stolar senbarocka
Stolar senbarocka
Stolar senbarocka
Stolar senbarocka
Stolar senbarocka
Stolar senbarocka
Stolar senbarocka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st., snarlika, 1700-tal, senbarocka provinsarbeten, bemålade, delvis bronserade, klädsel i svart skinn

Senare bemålade, färgbortfall, klädsel med slitage

511651

2017-12-31