Byrå omkring 1800
2017-12-31
511654
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, lackerad, beslag i mässing, höjd ca 78, 107x48 cm
Nyckel saknas, ytskador, slitge, senare lås, lagningar vid tidigare snäpplås