Francesco Graziani, Andjakt & Vilande soldater

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000 SEK

FRANCESCO GRAZIANI (verksam i Neapel under 1600-talet): Andjakt resp. Vilande soldater, olja på duk, vardera 31,5x49,5 cm.
(2)

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Old Master-special

Dubblerade, krackeleringar

511670

2018-03-01