Peter Dahl färglitografi
Vollendet
2017-12-31
511672
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Interiör med självporträtt, signerad Peter Dahl, 124/290, färglitografi, bladmått ca 58x79 cm