Britt-Marie Sundström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (samtida): "Guldbevingat", signerad och daterad Brittmarie Sundström, olja på duk, ca 110x110 cm, oramad

Smärre färgbortfall (från ram)

511675

2017-12-31