Silverskedar
2017-12-31
511710
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATSKEDAR, 8 st, silver, mestadels 1800-talets första hälft, bl a AG Carlberg, vikt ca 358 g
slitage, gravyr