Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERBERT ZANGS (Tyskland, 1924-2003): Utan titel, signerad och daterad Zangs -82, akvarell, bildyta 21x28 cm
511734
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här