Herbert Zangs akvarell

Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERBERT ZANGS (Tyskland, 1924-2003): Utan titel, signerad och daterad Zangs -82, akvarell, bildyta 21x28 cm

511734

2018-01-10