Karta Bodensjön

Karta Bodensjön
Karta Bodensjön
Karta Bodensjön
Karta Bodensjön

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Gravyr, gränskolorerad och med figural kartusch, ca 49 x 56 cm.

Mittveck med omfattande slitage, nagg samt mindre fläckar.

511751

2017-12-31