Karta Bodensjön
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Gravyr, gränskolorerad och med figural kartusch, ca 49 x 56 cm.
Mittveck med omfattande slitage, nagg samt mindre fläckar.
511751
2017-12-31