Swedese soffbord Flower

Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower
Swedese soffbord Flower

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTINE SCHWARZER, soffbord, modell Flower, för Swedese, svart laminat skiva, lister i ek, underrede i stål, höjd 45, 114x110 cm

Smärre slitage, repor

511752

2017-12-31