Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHRISTINE SCHWARZER, soffbord, modell Flower, för Swedese, svart laminat skiva, lister i ek, underrede i stål, höjd 45, 114x110 cm
Smärre slitage, repor
511752
2017-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här