Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAMES WEBB (Storbritannien, ca 1825-1895): Marsklandskap med båtar, signerad James Webb, olja på pannå, 30,5x44 cm
511755
2018-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här