Väggspegel i nyrokoko

Väggspegel i nyrokoko
Väggspegel i nyrokoko
Väggspegel i nyrokoko
Väggspegel i nyrokoko
Väggspegel i nyrokoko
Väggspegel i nyrokoko

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, bronserad, fasettslipat glas, höjd 145x75 cm

lagningar,

511757

2017-12-31