glas 4 st

glas 4 st
glas 4 st
glas 4 st
glas 4 st
glas 4 st
glas 4 st
glas 4 st
glas 4 st

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLAS, 4 st., 17/1800-tal, graverad dekor, höjd 12-23 cm

mindre slitage

511760

2017-12-31