Kanna
Closed
2017-12-31
511762
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KANNA, glas, 1800-tal, graverad samt slipad dekor, lock samt fot i silver, höjd ca 23 cm
smärre slitage, mindre nagg