Birgit Hygrell oljemålning

Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT HYGRELL (1903-1972): Blomsterstilleben, signerad och daterad Birgit Hygrell -46, olja på pannå, 45x38 cm

511769

2017-12-31