Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERNARD BUFFET (1928-99), "The Ewer" (Vattenkannan), signerad och numrerad 34/300, färglitografi, bildmått 67x49 cm
Gulnader, glasskada
511788
2017-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här