Cesare Dandini efter 1700-tal

Cesare Dandini efter 1700-tal
Cesare Dandini efter 1700-tal
Cesare Dandini efter 1700-tal
Cesare Dandini efter 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CESARE DANDINI (1700-tal), hans efterföljare: Kleopatras död, olja på duk, ca 76x63 cm

dubblerad, retuscher, krackelyr

511801

2017-12-31