Kristus oljemålning

Kristus oljemålning
Kristus oljemålning
Kristus oljemålning
Kristus oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Kristus, olja på duk, ca 93x73 cm

Ytskador, hål, retuscher

511804

2017-12-31