Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANN KUPETZKY, hans efterföljare: Mansporträtt, olja på duk, på baksidan lacksigill, 61,5x49 cm
Dubblerad, krackeleringar
511814
2018-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här