Handkolorerade spelplander

Handkolorerade spelplander
Handkolorerade spelplander

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, i form av spelplaner, 1800/1900-tal, delvis handkolorerade, nymonterade i förgyllda ramar med passepartout, ca 30x42 cm

511816

2017-12-31