Dalahäst Nusnäs

Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

DALAHÄST, trä, Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

SMärre slitage

511836

2017-12-31