Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
DALAHÄST, trä, Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
SMärre slitage
511836
2017-12-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner