Vinkylare England för NK
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINKYLAE, 1960/70-tal, England, valnöt, dekorelement i mässing, plakett märkt Made in England for AB Nordiska Kompaniet, innerdel i metall, höjd 68, 40x45 cm
Bruksslitage, ett dekorelement saknas
511891
2017-12-31