Hans Agne Jakobsson takarmatur

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, Markaryd, stomme i mässing, 12 kupor i svagt rökfärgat glas, diameter ca 103, höjd 153 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

511896

2018-01-04