Bröderna Andersson howardsoffa

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, soffa, 19/2000-tal, howardmodell, klädd cremevit textil, främre ben med hjultrissor, höjd 74, längd 210, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage och fläckar

511905

2017-12-31