Klaffbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets andra hälft, bemålat, svarvade ben, låda i sargen, höjd ca 76, 95x58, total längd 127 cm

Senare bemålning, färgbortfall, slitage

511917

2018-01-02