Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets andra hälft, bemålat, svarvade ben, låda i sargen, höjd ca 76, 95x58, total längd 127 cm
Senare bemålning, färgbortfall, slitage
511917
2018-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här