Snedklaffsekretär,

Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,
Snedklaffsekretär,

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, furu, med senare beslag i mässing, höjd 99, 96x52 cm

kompletterad, slitage

511950

2018-01-01