Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, furu, med senare beslag i mässing, höjd 99, 96x52 cm
kompletterad, slitage
511950
2018-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här