Bror Hillgren oljemålning

Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR HILLGREN (1881-1955): Stilleben med frukt, signerad B. Hillgren, olja på duk, 55x65 cm

511972

2018-01-01