Henri Matisse efter serigrafi

Henri Matisse efter serigrafi
Henri Matisse efter serigrafi

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm,
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Oramad

511974

2018-01-09