Marc Chagall efter

Marc Chagall efter
Marc Chagall efter

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm

Oramad

511978

2018-01-08