Oljemålning
2018-01-01
511983
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vattendrag med hus, signerad J.Jenet, olja på duk, ca 39x49 cm