Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-talets andra hälft, svenska importstämplar, höjd 11-19,5 cm, total vikt 370 g

En ljusstake med skada, bucklor

511984

2018-01-01