Leif Jacobson gouache

Leif Jacobson gouache
Leif Jacobson gouache
Leif Jacobson gouache
Leif Jacobson gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF JACOBSON (född 1959), figurkomposition, signerad Leif Jacobsson och otydligt daterad, ca 27,5 x 18,5 cm

511986

2018-01-01