Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad J Naliwajko 1973, olja på duk, 26x20,5 cm
511987
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här