Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad J Naliwajko 1973, olja på duk, 26x20,5 cm

511987

2018-01-15