Gösta Sundström

Gösta Sundström
Gösta Sundström
Gösta Sundström
Gösta Sundström
Gösta Sundström
Gösta Sundström

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008), Vik och vass, signerad Sundström, olja på duk, ca 70x90 cm

511990

2018-01-20