Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008), Vik och vass, signerad Sundström, olja på duk, ca 70x90 cm
511990
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här