Matbord
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1900-talets första hälft/mitt, engelsk stil, fanér i mahogny, profilerad skiva, 2 centralben med 3-delad fot, benavslut i mässing med hjultrissor, 3 iläggsskivor á 46 cm, höjd 76, 112x182 cm
Slitage, mindre ytskador, iläggsskivor med torrsprickor
511992
2018-01-02