Svensk grafik X:et mfl

Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl
Svensk grafik X:et mfl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSK GRAFIK, i mappar, bla Wrangel, Gegerfeldt, Hilding Linnqvist, X:et, Veslen, Harriet Sundström mfl, delvis signerade, varierande mått

Oramade, gulnader, skador

511993

2018-01-20