Märklin lok och vagnar spår Ho
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, Spår Ho, 1950-60-tal bestående av ånglok TM 800, ånglok CM 800, ånglok 3048, 2 st ellok Ce 800, 20 vagnar, bl.a 3 tankvagnar, 2 containervagnar mm
Diverse skador, delar saknas
512003
2018-01-02