Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, Spår Ho, 1950-60-tal bestående av ånglok TM 800, ånglok CM 800, ånglok 3048, 2 st ellok Ce 800, 20 vagnar, bl.a 3 tankvagnar, 2 containervagnar mm

Diverse skador, delar saknas

512003

2018-01-02