Oljemålning kanalmotiv

Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kanalmotiv, otydligt signerad och daterad -21, olja på duk, 65x87 cm

Duklagning

512004

2018-01-02