Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Fiskmåsar, signerad och daterad Gösta Ydström 1915, olja på duk, ca 52x73 cm

512007

2018-01-02