Clips/brosch Clips 2 st vitmetall med strass

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

CLIPS, 2 st, vitmetall med strass, längd 35 resp 48 mm, CLIPS/BROSCH, signerad Coro Duette, längd 70 mm, 1900-talets mitt

Kuntoraportti

Bruksslitage, enstaka strass saknas

512020

Päivämäärä:

2018-01-02