Clips/brosch Clips 2 st vitmetall med strass
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CLIPS, 2 st, vitmetall med strass, längd 35 resp 48 mm, CLIPS/BROSCH, signerad Coro Duette, längd 70 mm, 1900-talets mitt
Kuntoraportti
Bruksslitage, enstaka strass saknas
512020
Päivämäärä:
2018-01-02